25 lis Brak komentarzy admin InterLang , ,

Już za tydzień rozpoczyna się grudzień. To znaczy, że jesteśmy coraz bliżej Świąt Bożego Narodzenia; świąt, które w teorii powinny być czasem celebrowania narodzin Jezusa Chrystusa. Jednak w ostatnich latach coraz bardziej stają się one w istocie czasem ulegania szaleństwu komercji. Od pierwszego dnia grudnia ludzie szturmują sklepy i wydają ostatnie pieniądze, aby tylko kupić jak najokazalsze prezenty, jak największe choinki i jak najbardziej wyszukane specjały na wigilijny i bożonarodzeniowy stół.

Dość jednak smutnych refleksji! Nie jesteśmy przecież stroną, poświęconą religijnym rozważaniom, lecz kwestiom finansów. Dla nas fakt, że ludzie ruszają na zakupy, to powód do radości, a nie do smętnych narzekań na upadek duchowości.

Zastanówmy się nad tym, jak pomóc Ci, drogi czytelniku, w zorganizowaniu w tym roku iście bajkowych świąt. Nie możemy udać się na zakupy za Ciebie – ale możemy doradzić Ci, jak zdobyć pieniądze na sfinansowanie wszystkich pozycji z tegorocznej listy „must-have”.

Czy wiesz o tym, że większość banków chętnie udzieli Ci pożyczki na zorganizowanie Świąt? Nie wierzysz?! To prawda! Nie musisz przez cały rok zaciskać pasa, „bo przecież za coś te Święta trzeba zrobić” – możesz po prostu pożyczyć i zacząć spłacać nawet dopiero kilka miesięcy po Bożym Narodzeniu! Nasza najlepsza oferta umożliwia odroczenie spłaty rat kredytu aż do czerwca! To nie żart! Pozostań na naszej stronie, aby dowiedzieć się więcej!

Jeśli nie chcesz zapożyczać się w bankach – rozumiemy Cię. Masz prawo nie ufać bankom. Nie znaczy to jednak, że musisz zamykać się na opcję uzyskania pożyczki na Święta Bożego Narodzenia. Taki kredyt możesz uzyskać również w innych instytucjach finansowych, na przykład takich, jak Kasy Stefczyka czy parabanki. W ostateczności możesz też pożyczyć od rodziny lub znajomych – oni przynajmniej nie każą płacić Ci procentów. Opcji jest naprawdę dużo. W dzisiejszych czasach pieniądze wciąż jeszcze nie rosną na drzewach (niestety!); nie oznacza to jednak, że aby beztrosko szturmować sklepy, musisz oszczędzać cały rok. Wystarczy tylko być sprytnym i wiedzieć co zrobić, aby Twoje zakupy sfinansował za Ciebie ktoś inny. Uwierz, to całkiem realne.

Tylko teraz mamy dla Ciebie, drogi czytelniku, propozycję specjalną. To my możemy w tym roku sfinansować Twoje Święta! Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie. Napisz krótki tekst o tym, jak wyglądałoby Twoje tegoroczne Boże Narodzenie, gdybyś mógł zaprosić na nie Świętego Mikołaja. Co byście razem robili? Co Święty przygotowałby dla Ciebie? A co Ty w zamian zrobiłbyś dla niego? Czy na Święta z Mikołajem zaprosiłbyś resztę rodziny, czy wolałbyś zachować jego towarzystwo wyłącznie dla siebie? Śmiało, popuść wodze fantazji!

Zwycięzcę naszego konkursu ogłosimy 22. grudnia. Otrzyma on zwrot wydatków na organizację Świąt do wysokości 10.000 zł.

Czy uważasz, że masz szansę na wygraną? Nie zastanawiaj się, tylko siadaj i pisz! Od darmowych Świąt dzieli Cię tylko kilka uderzeń w klawisze komputera!